Корисници и запослени ГЦ „Јеленац“ из обе радне једнице (РЈ Алексинац и РЈ Тешица) су протекле недеље имали прилике да у оквиру организованог излета посете: манастир Свети Роман у близини с. Ђунис, ЗОО Врт „Врњци“, као и Врњачку Бању. Ово је традиционално први и пролећни излет који сваке године организује наша Установа. Поред пролећног неретко пута организује се и јесењи излет. Корисници су у прелепом и сунчаном дану уживали, дружили се и квалитетно провели своје заједничко време. На основу позитивних утисака са сигурношћу се може рећи да је излет протекао изванредно.



